Sisene

PARTNER TERVISE JA HEAOLU SÄILITAMISEL

Me tegutseme selle nimel, et pakkuda

inimestele uut kogemust ja kvaliteeti

töötervishoius ja arstiabi saamisel.

 

 

 

 

 

 

Oleme meeskond, kellel on aastatepikkune edukas kogemus tervishoiusüsteemis töötamisel nii Eestis kui rahvusvaheliselt.
Vajadus käivitada uus ettevõte ja uus teenus tekkis sellest, et olles nii juhtival tasandil kui arstina süsteemis töötanud ja kogenud selle kitsaskohti, oleme samal ajal näinud, et lahendused on tegelikult olemas. Vaja on ainult soovi, tahet ning värske suhtumisega inimesi, et neid ellu viia

 

 

Hoolivus, sõbralikkus ja inimlikkus

Meie veendumus on see, et iga inimene, kes pöördub tervishoiutöötaja poole, teeb seda siirast vajadusest saada abi ja toetust: olgu see tervisenõustamine hea tervise säilitamiseks või vajadus saada lahendus vaevusele. Iga inimene väärib täit hoolt, tähelepanu ja sõbralikku suhtumist professionaali poolt, kelle oskus on teda toetada ja aidata.

 

Parim kvaliteet

Me teeme ise kõik selleks, et me pakuks maksimaalselt inimese soove ja kaasaegset meditsiinilist teadmist arvestavat teenust. Me ei sunni peale oma arvamust inimest kuulamata. Inimese soovi ja vajaduse rahuldamine on meie tegutsemise aluseks. Lisaks sellele, et järgime ise sellist hoiakut, teeme koostööd selliste tervishoiuspetsialistidega, kes jagavad meiega sama suhtumist.

 

Tervisedendus on kõige alus

Teadlikult tehtud õiged valikud tervise kujundamisel annavad inimesele parema elu. Me oleme tööandjale ja inimesele partneriks, kes oskab anda sobivat nõu. Sellist, mis põhineb teaduslikel uuringutel ja töötavatel tulemustel.

 

Arvuti töötab, inimene elab

Me elame ajal, mil suure hulga tööd teevad ära infotehnoloogilised lahendused. Eriti võimas on infotehnoloogia tervishoiu paremal, kiiremal ja tõhusamal korraldamisel. Inimese jaoks võib tervishoiust saadav kogemus olla kordades kvaliteetsem ja eesmärgipärasem, kui see on siiani olnud. Vaja on vaid oskust panna infotehnoloogia selle nimel tööle. Me rakendame telemeditsiini võimalusi ja iseõppivaid süsteeme.

 

 

 

Juno juhtlause on: arvuti las töötab, inimesed peavad elu nautima.

 

Tunned huvi tööandja tervishoiu vastu?
Liitu Juno töötervishoiu teenusega Right arrow
Küsimused teenuse kohta

Lisateavet teenuse ja hinnakujunduse kohta saate Juno meeskonnalt.

Phone600 2208Tekkis viga. Proovi hiljem uuesti.

Täname!
Sinu päring ootab
kinnitust.


Täname, et tundsid Juno terviselahenduste vastu huvi.

Võtame Sinuga peagi ühendust.


Juno meeskond